CNC frézování plastů, akrylů a dibondu.

Frézovat umíme cokoliv, akrylová zrcadla, dibondy plasty opály.

Materiály určené k frézování standartně o něco lépe vypadají než polystyren a také vydrží více...hlavně vandalismu a počasí. V detailu vidíte dibond desku s česáním.

Velmi efektní řešení hlavně precizní interierové reklamy, v kombinaci např s foliemi ještě zdůrazní detail

Akryl s fólií na akral desce a detail uchycení chromovým kotvením...úžasné řešení.

Frézování je v podstatě druhý základní způsob výroby a kompletace 3D reklamy nebo světelné reklamy, popřípadě jiných deskových nebo dekoračních způsobů  pro zviditelnění vaší firmy či produktu. Velmi často se různé způsoby zpracování materiálů kombinují.

Frézujeme na velkoplošné fréze a jsme pro vás schopni zpracovat reklamní plochu z materiálu o velikosti až 1500 x 3000 mm. Nejčastěji frézujeme  Plasty od síly  1 mm až do 20 mm, Akryl čirý 5 a 10 mm , akryl opál tl. 3 nebo 5 mm, dibond sendvič tl.   2 ,3 , nebo 4 mm. Frézovat umíme i písmo a loga se čelními zámky ,pro další vložení do prosvícených reklamních  desek .

Frézovat můžeme také různé plastové šablony, skládané krabice-boxy z dibondu , nebo jen např. částečně nafrézované logo do akrylové desky  s nasvícenou led hranou pro efektní konturový osvit  , nicméně nejvíce se asi frézování uplatňuje při výrobě světelné reklamy jako zadní plastové stěny log a písma a čelní prosvícená plocha z opálu 3mm.