Světelná reklama, Výroba světelné reklamy, Podsvícené nápisy a loga

Boxová světelná reklama písmo- to je prostě dutý korpus buď z xps tvrzeného polystyrenu , uvnitř led moduly a vrch je vždy opál s folií. Osvit je z vrchní strany.Dá se samostatně lepit po písmenech na fasádu nebo jak vidíte zkompletovat i na podklad desky a mohou být i tvarobané. Další možnost výroby korpusu je z leštěného hliníku a zadní stěna plast. Led a vrchní opál je vždy stejný...

Zadní podsvit u světelné reklamy vidíte zde. Tzv. corona je osvit led moduly přes distance na podkladovou stěnu. To může být opět přímo fasáda -stěna, nebo nějaká deska.

Noční a denní pohled na 3D světelná boxová písmena

Akrylová deska s mírně nafrézovaným logem a osvit z boční strany led páskem, nebo klasická AL světelná výstrč z fasády . Jak vidíte na příkladu petrof, boxy vyráběné u nás nemusí být jen klasicky hranaté a z čelní plochy jen s folií...

Světelná reklama , podsvícené nápisy… to je asi nejefektnější typ reklamy a dnes při použití LED modulů, lze aplikovat a vyrábět téměř jakékoliv tvary , jakékoliv návrhy. Základní formy výroby světelných nápisů a log jsou :

Světelné nápisy se zadním podsvícením na zeď, kdy jsou světelné objekty z plného materiálu a přes distance uchycené na podklad, který poté osvětluje zadní corona. Led moduly jsou uchyceny na zadní straně svítícího písma . Označujeme jako světelnou reklamu – nápisy se zadním podsvícením.

Světelné boxové duté písmo či loga, kdy osvit je viditelný pouze z čelní strany. Korpusy světelné reklamy vyrábíme buď převážně z XPS tvrzeného polystyrenu , kde umíme vyrobit téměř jakýkoliv tvar a velikost, nebo jsou boky realizovány z AL leštěného ohýbaného plechu , zde pak je mírné omezení na menší a složité tvary. Obě vyrianty jsou osvětlovány LED moduly zevnitř na čelní stěnu, frézovanou z akrylu opál o síle 3 mm, pokryto dle potřeby ještě translucentní folií barvy dle požadavku. Označujeme jako světelná reklama-písmena s vrchním osvitem.

Světelné krabicové výstrče poutače  Vám vyrobíme  také standartní   jednostranné i oboustranné , nebo tvarované dle požadavku. Forem světelné výroby reklamy je spousta a velmi často se domlouvají velmi konkrétně na váš požadavek. Například akrylová deska s nafrézovaným logem a osvitem led páskem z boku….  Prohlédněte si naše možnosti v galerii a nechte si poradit….