PŮJČUJEME LUXUSNÍ NOVÝ AUTOKARAVAN

NOVĚ OD  ROKU 2020 VÁM PŮJČÍME NOVÝ LUXUSNĚ VYBAVENÝ AUTOKARAVAN MODEL 2020 BENIMAR TESSORO 440 UP.  STANDARTNÍ CENY ZA PŮJČENÍ SE MŮŽOU DOHODOU SNÍŽIT I DLE TOHO , JAK STABILNĚ A V JAKÉM MNOŽSTVÍ OD NÁS ODEBÍRÁTE ZAKÁZKY . CENA MŮŽE KLESNOUT TEDY AŽ NA POUZE REŽIJNÍ…

VZHLEDEM K TOMU , ŽE VŠECHNY CESTY NA JIH K MOŘI A SLUNCI VEDOU PŘES NÁS V RAKVICÍCH, KDE SI VOZIDLO MŮŽETE PŮJČIT,  STEJNĚ JAKO CESTA KE KVALITNÍ A SPOLEHLIVÉ VÝROBĚ 3D A SVĚTELNÉ REKLAMY , VĚŘÍME, ŽE TUTO NABÍDKU I SPOLUPRÁCI NA VÝROBĚ  REKLAMY  RÁDI VYUŽIJETE….

Benimar tessoro 440 UP 2020, půjte si se slevou až 50% za roční odběry nad 70 tis kč

Benimar tessoro 440 UP 2020, půjte si se slevou až 50% za roční odběry nad 70 tis kč

Nový luxusní autokaravan s TV, solárním panelem, dieslovým topením, klima v kabině, otočné sedadla, markýza, tempomat, garáž na dvě kola atd... Cena vypůjčení celoročně : 3500,- kč / den + spotřební materiál-servisní poplatek. Vaše vozidlo kterým přijedete hlídáno v uzavřeném areálu Pobyt pro max . 3 osoby . SLEVY PRO NAŠE ODBĚRATELE REKLAMY AŽ 50% DLE ODBĚRŮ VÝROBY ROČNĚ ,DLE DOHODY A DLE SEZÓNY. Toto vše je nadstandart bonus pro naše klienty a nevzniká na něj žádný právní či jiný nárok !!

PODMÍNKY A CENY PŮJČNÍ AUTOKARAVANU BENIMAR

PODMÍNKY A CENY PŮJČNÍ AUTOKARAVANU BENIMAR

JAKO U VŠEHO I MY MÁME NĚKOLIK PODMÍNEK K PŮJČENÍ LUXUSNÍHO VOZU NAŠIM KLIENTŮM : 1, Půjčujeme přednostně našim zákazníkům, ale v případě volných termínů to není podmínka. 2, Slevu až 50% ze standart cen na půjčovném mohou získat pouze naši klienti s odběrem zakázek cca nad 70.000,- kč bez dph ročně. 3, NAŠE ZÁKLADNÍ CENA PLATNÁ CELOROČNĚ JE 3.500,- kč / den + servis poplatky. 4, Vozidlo je určeno pouze pro 3 osoby, pokud je jedna z nich dítě , akceptujeme pouze věk nad 10 let ! Domácí zvířectvou neakceptujeme vůbec. 5, K ceně půjčovného patří také servisní poplatky jako : 300,- kč náplň plynu,, 500,- kč uklid po vrácení,, 300,- kč wc chemie a náplně koupelna atd. KAUCE JE 25.000,- kč na způsobené škody vratná po příjezdu a po kontrole vozidla. 6, Vaše osobní vozidlo po cestě k nám vám pohlídáme celou dobu u nás v uzavřeném areálu 7, Před výpujčkou absolvujete min. 1h. školení o jízdě a používání zařízení. 8. Rezervační systém funguje samozřejmě stylem kdo se dříve nahlásí + zálohy které jsou nevratné, přednost v překrývajících se termínech mají ti s vyššími odběry výroby. 9. Minimální doba zapůjčení je 5 dní !! 10. Cena půjčovného zahrnuje havarijní pojištění vozidla s 10% spoluúčastí, minimálně však 15.000Kč . 11. Děti nad cca 10 let, zvířectvo NE, Zákaz kouření v obytném vozu.