Reklamní foto a video na zakázku s dronem-letecké záběry

NOVĚ OD  ROKU 2019 VÁM NABÍDNEME VÝŠKOVÉ FOTOSNÍMKOVÁNÍ A NATÁČENÍ VIDEA S DRONEM S NEJLEPŠÍ OPTIKOU NA TRHU V RÁMCI DANÉHO SEGMENTU. JEDNÁ SE O STROJ   MAVIC 2 PRO   S PLNÝM JEDNOPALCOVÝM ČIPEM, SVĚTELNOSTÍ OD F2,8 , 4K VIDEO.  HLOUBKA BAREV OPROTI JINÝM I DRAŽŠÍM DRONŮM JE ZDE NE 8 ALE 10 BITŮ…A VĚŘTE ŽE NA POŘÍZENÉM VIDEU JE TO ZNÁT.  Snímkování náhledů pro vizualizaci reklam ve větších výškách, kontrolu funkčností reklam ve výškách, promo fotky vašich firem z výšky  atd.  Vše pouze v soukromých prostorách hal a objektů kde nepodléhá provoz zákonu o provozu dronů !! CENY JSOU VŽDY DOHODOU.

2019 - VÝROBA  LED PROSVÍCENÝCH FOTORÁMŮ S PROFI FOTOGRAFIEMI

2019 - VÝROBA LED PROSVÍCENÝCH FOTORÁMŮ S PROFI FOTOGRAFIEMI

VYROBÍME VÁM NA ZAKÁZKU VELKOPLOŠNOU PODSVÍCENOU FOTOGRAFII S LED RÁMEČKEM AŽ DO VELIKOSTI 1500 X 1000 MM. Od velikosti cca 700 x 400 mm , LED bílý podsvit ..efekt svícení a živého obrazu jako na displeji PC nebo telefonu. Naprosto úžasný designový prvek interierů domova i firmy. Podklady jak standartní tak letecké vám můžeme nafotit taktéž. OD ROKU 2018 vám natočíme či nafotíme profesionální výškové letecké fotografie či videa. Některé naše fotky zařazené do nejlepších galerií si můžete prohlédnou zde ::: https://www.megapixel.cz/fotograf/148585-kovarik-daniel ::: .............Zajímavá videa ZDE : ................. https://www.youtube.com/channel/UCTReXCEePzmZNkODd7-0zJg

JEN U REKLAMA 3D RAKVICE  -  KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA ZDARMA

JEN U REKLAMA 3D RAKVICE - KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA ZDARMA

Jen u nás dostanou reklamní a mediální agentury minimálně 2x ročně několik měsíců probíhající AKCI......... KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA REALIZOVANÁ U NÁS JE ZCELA ZDARMA A TO AŽ DO VÝŠE 2000 KČ BEZ DPH !!! jEDNODUCHÉ GRAFICKÉ VYSVĚTLENÍ JE NA FOTONÁVODU VLEVO. O tom kdy je akce probíhající své stabilní partnery informujeme mailem. Předcházející 2 výroby musí být uhrazeny a v minimální výši cca 4900,- bez dph . Třetí výrobu zdarma si můžete nárokovat ještě 1 měsíc po skončení termínu akce a vždy hradíte pouze dopravné a balné. Kromě toho rozdáváme spousty dárků a reklamních předmětů a to po celý rok.