Reklamní foto a video na zakázku s dronem-letecké záběry

NOVĚ OD  ROKU 2019 VÁM NABÍDNEME VÝŠKOVÉ FOTOSNÍMKOVÁNÍ A NATÁČENÍ VIDEA S DRONEM S NEJLEPŠÍ OPTIKOU NA TRHU V RÁMCI DANÉHO SEGMENTU. JEDNÁ SE O STROJ   MAVIC 2 PRO   S PLNÝM JEDNOPALCOVÝM ČIPEM, SVĚTELNOSTÍ OD F2,8 , 4K VIDEO.  HLOUBKA BAREV OPROTI JINÝM I DRAŽŠÍM DRONŮM JE ZDE NE 8 ALE 10 BITŮ…A VĚŘTE ŽE NA POŘÍZENÉM VIDEU JE TO ZNÁT.  Snímkování náhledů pro vizualizaci reklam ve větších výškách, kontrolu funkčností reklam ve výškách, promo fotky vašich firem z výšky  atd.  Vše pouze v soukromých prostorách hal a objektů kde nepodléhá provoz zákonu o provozu dronů !! CENY JSOU VŽDY DOHODOU.

2019 - VÝROBA  LED PROSVÍCENÝCH FOTORÁMŮ S PROFI FOTOGRAFIEMI

2019 - VÝROBA LED PROSVÍCENÝCH FOTORÁMŮ S PROFI FOTOGRAFIEMI

VYROBÍME VÁM NA ZAKÁZKU VELKOPLOŠNOU PODSVÍCENOU FOTOGRAFII S LED RÁMEČKEM AŽ DO VELIKOSTI 1500 X 1000 MM. Od velikosti cca 700 x 400 mm , LED bílý podsvit ..efekt svícení a živého obrazu jako na displeji PC nebo telefonu. Naprosto úžasný designový prvek interierů domova i firmy. Podklady jak standartní tak letecké vám můžeme nafotit taktéž. OD ROKU 2018 vám natočíme či nafotíme profesionální výškové letecké fotografie či videa.

JEN U REKLAMA 3D RAKVICE  -  KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA ZDARMA

JEN U REKLAMA 3D RAKVICE - KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA ZDARMA

Jen u nás dostanou reklamní a mediální agentury minimálně 2x ročně několik měsíců probíhající AKCI......... KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA REALIZOVANÁ U NÁS JE ZCELA ZDARMA A TO AŽ DO VÝŠE 2000 KČ BEZ DPH !!! jEDNODUCHÉ GRAFICKÉ VYSVĚTLENÍ JE NA FOTONÁVODU VLEVO. O tom kdy je akce probíhající své stabilní partnery informujeme mailem. Předcházející 2 výroby musí být uhrazeny a v minimální výši cca 4900,- bez dph . Třetí výrobu zdarma si můžete nárokovat ještě 1 měsíc po skončení termínu akce a vždy hradíte pouze dopravné a balné. Kromě toho rozdáváme spousty dárků a reklamních předmětů a to po celý rok.