Výroba 3D reklamy – polystyrenové nápisy – jen u nás s dalšími výhodami

ZDE NÍŽE NALEZNETE VŽDY JEŠTĚ JEDEN MALÝ DŮVOD PROČ SI 3D REKLAMU A SVĚTELNOU REKLAMU NECHAT VYROBIT PRÁVĚ U NÁS… TY DALŠÍ DŮVODY VŽDY BUDOU :  SPOLEHLIVÁ A RYCHLÁ KOMINIKACE, RYCHLOST VÝROBY A JEJÍ KVALITA , DODÁNÍ  BEZ CHYB TOHO CO JSTE OBJEDNALI VŽDY V DOHODNUTÉM A VELMI KRÁTKÉM TERMÍNU A SOMOZŘEJMĚ DOBRÁ CENA.

JEN U REKLAMA 3D RAKVICE  -  KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA ZDARMA

JEN U REKLAMA 3D RAKVICE - KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA ZDARMA

Jen u nás dostanou reklamní a mediální agentury minimálně 2x ročně několik měsíců probíhající AKCI......... KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA REALIZOVANÁ U NÁS JE ZCELA ZDARMA A TO AŽ DO VÝŠE 2000 KČ BEZ DPH !!! jEDNODUCHÉ GRAFICKÉ VYSVĚTLENÍ JE NA FOTONÁVODU VLEVO. O tom kdy je akce probíhající své stabilní partnery informujeme mailem. Předcházející 2 výroby musí být uhrazeny a v minimální výši cca 4900,- bez dph . Třetí výrobu zdarma si můžete nárokovat ještě 1 měsíc po skončení termínu akce a vždy hradíte pouze dopravné a balné. Kromě toho rozdáváme spousty dárků a reklamních předmětů a to po celý rok.

PRONÁJEM TECHNIKY K OZVUČENÍ MENŠÍCH HUDEBNÍCH A PROMO AKCÍ

PRONÁJEM TECHNIKY K OZVUČENÍ MENŠÍCH HUDEBNÍCH A PROMO AKCÍ

PRONAJÍMÁME TECHNIKU K OZVUČENÍ , audio aparaturu pro menší hudební, předváděcí a promo akce a to vč. obsluhy. Profesionální el. bycí ALESIS DM 10X , zesilovače s repro 2 x 500 wat , klávesy , kytara, mix pult,externí usb zvukovka, bezdrátové mikrofony i nahrávací recordér ZOOM H6. Ceny dohodou, pro naše stabilní klieny velmi levně.