Výroba 3D reklamy – polystyrenové nápisy – jen u nás s dalšími výhodami

ZDE NÍŽE NALEZNETE VŽDY JEŠTĚ JEDEN MALÝ DŮVOD PROČ SI 3D REKLAMU A SVĚTELNOU REKLAMU NECHAT VYROBIT PRÁVĚ U NÁS… TY DALŠÍ DŮVODY VŽDY BUDOU :  SPOLEHLIVÁ A RYCHLÁ KOMINIKACE, RYCHLOST VÝROBY A JEJÍ KVALITA , DODÁNÍ  BEZ CHYB TOHO CO JSTE OBJEDNALI VŽDY V DOHODNUTÉM A VELMI KRÁTKÉM TERMÍNU A SOMOZŘEJMĚ DOBRÁ CENA.

ROK 2018 MÁME U NÁS JAKO ROK SVĚTELNÉ REKLAMY

ROK 2018 MÁME U NÁS JAKO ROK SVĚTELNÉ REKLAMY

Každému , kdo v průběhu roku 2018 objedná minimálně dvě světelné reklamy v minimálním objemu 35.000 kč bez dph za jednu každou, nabízíme výrobu té třetí světelné reklamy až do výše 10.000,- kč ZCELA ZDARMA !! Pokud bude její objem vyšší, tato částka se celá promítne jako sleva. Hradíte si vždy pouze balné a dopravu. Předcházející dvě výroby musí být uhrazeny. Platnost i plnění pouze do 30.11. 2018 ,,, NAVÍC NA NEJLEVNĚJŠÍ - NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ VARIANTU VÝROBY .. kombinaci světelné reklamy vyrobené z plného xps písma se zadním LED osvitem na stěnu ..corona.. NABÍZÍME NEJNIŽŠÍ CENU VÝROBY V CELÉ ČR !! Ověřte si ....

JEN U REKLAMA 3D RAKVICE  -  KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA ZDARMA

JEN U REKLAMA 3D RAKVICE - KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA ZDARMA

Jen u nás dostanou reklamní a mediální agentury minimálně 2x ročně několik měsíců probíhající AKCI......... KAŽDÁ TŘETÍ VÝROBA REALIZOVANÁ U NÁS JE ZCELA ZDARMA A TO AŽ DO VÝŠE 2000 KČ BEZ DPH !!! jEDNODUCHÉ GRAFICKÉ VYSVĚTLENÍ JE NA FOTONÁVODU VLEVO. O tom kdy je akce probíhající své stabilní partnery informujeme mailem. Předcházející 2 výroby musí být uhrazeny a v minimální výši cca 4900,- bez dph . Třetí výrobu zdarma si můžete nárokovat ještě 1 měsíc po skončení termínu akce a vždy hradíte pouze dopravné a balné. Kromě toho rozdáváme spousty dárků a reklamních předmětů a to po celý rok.